teletreball a BG

Continuem connectats

Videoconferència, correu o telèfon

Arrel de l’estat d’alarma decretat pel govern espanyol i atenent a les recomanacions de la Generalitat de Catalunya per l’epidèmia de covid-19, a BLÁZQUEZ GUANTER SLP seguim actius però en la modalitat de tele-treball.

Tenim tot l’equip escampat pel territori català però continuem tots connectats amb el servidor situat al Barri Vell de Girona. Parlem diàriament amb els nostres clients per correu electrònic o mitjançant videoconferències. Sembla que veure’ns les cares ens fa sentir a tots més propers. També hi ha, és clar, qui prefereix el telèfon de tota la vida, com hem fet sempre.

Intentem treballar pensant que tot això passarà i en breu, tots tornarem a les nostres taules i a les vostres obres, quan ens ho requeriu.

No dubteu a contactar amb nosaltres, seguim al vostre servei. Podeu fer-ho per correu electrònic o telèfon mòbil a les adreces següents:

Antoni Blázquez: antoni@bg-arquitectes.com 607 962 010

Lluís Guanter: lluis@bg-arquitectes.com 635 533 486

Rosa M Buadas: rosam@bg-arquitectes.com

Isabel Blázquez: isabel@bg-arquitectes.com

Simon Riera: simon@bg-arquitectes.com

Marta Capell: marta@bg-arquitectes.com

Andreu Vilà: andreu@bg-arquitectes.com

Imma Duran: imma@bg-arquitectes.com

Joan López: joan@bg-arquitectes.com

Aida Martínez: aida@bg-arquitectes.com

Portada noticies BG... Segueix les noticies de BG...